Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /protected/_library/FW/cPageControl.class.php on line 196
agroteam.pl

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj

Nowości produktowe

PEŁZAKOL GR

Dodane: 16.05.2013, 15:51

Środek ślimakobójczy w formie granul, przeznaczony do zwalczania ślimaków w uprawie funkii. Wabi ślimaki bez skorup i jest przez nie chętnie zjadany. Pobrany przez ślimaki granulat powoduje zatrzymanie ich żerowania na roślinach. Po spożyciu granulatu ślimaki chowają się w swoich kryjówkach i tam zamierają, więc nie widać na powierzchni gleby obumarłych ślimaków.

- Doskonale wabi ślimaki i jest przez nie chętnie zjadany.
- Bardzo odporny na deszcz i podlewanie, nie pleśnieje, nie rozpływa się i nie traci swoich właściwości w tych warunkach, dlatego wykazuje działanie długotrwałe.

- Zawiera substancję czynną występującą naturalnie w przyrodzie, która ulega biologicznemu rozkładowi, oddając do dyspozycji roślin dwa ważne pierwiastki; fosfor i żelazo, powodując jeszcze lepszy ich rozwój.
- Pełzakol nie jest toksyczny dla zwierząt domowych, jeży i ptaków.

Opakowanie 250 g / 500g

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu"

 


powrót do listy