Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj

Sieć sklepów ogrodniczych AgroTeam – o nas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma „SUMIN” Sp.J. w całości z polskim kapitałem w grudniu 2003 roku podjęła organizację pierwszej w Polsce, niezależnej Sieci Polskich Sklepów Ogrodniczych AgroTeam.

Dzięki stworzeniu sieci nasi przyszli Partnerzy dostali narzędzia, które umożliwią skuteczną konkurencję z innymi organizacjami gospodarczymi.

Sklepom ogrodniczym działającym w ramach Sieci zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę logistyczną.

Nasze centrum logistyczne to 7 tysięcy metrów kwadratowych zadaszonej powierzchni magazynowej. Znajduje się w nim magazyn spedycyjny i cztery magazyny asortymentowe, wśród których jest magazyn nasion z profesjonalną komorą do przechowywania cebul kwiatowych oraz magazyn środków ochrony roślin odpowiednio przygotowany do wymogów unijnych.

Rozbudowany system dostaw własnym transportem oraz podpisane umowy z firmami kurierskimi dają nam nieograniczone możliwości w zakresie ciągłości dostaw, w każdy rejon naszego kraju.

W ramach przewodniego motta Sieci „Jakość i Profesjonalizm” zapewniamy najlepsze, wysokiej jakości towary od uznanych dostawców krajowych i zagranicznych.

Towary i produkty z logo naszej sieci sprzedawane są jedynie w sklepach AgroTeam. Nie ma ich w asortymencie konkurencyjnych sieci zagranicznych ani w marketach prowadzących sprzedaż artykułów ogrodniczych nie znajdujących się w sieci AgroTeam.

Ponadto prowadzimy szeroko zakrojone i przeznaczone tylko dla sklepów funkcjonujących w naszej sieci, akcje promocyjne połączone z reklamą w lokalnych mediach i prasie.

Poprzez naszą działalność dążymy do standaryzacji wizualnej oraz serwisowej, a także do trwałego kształtowania swojego wizerunku na obszarze całego kraju.

Sklepy przystępujące do sieci AgroTeam wyróżniają się wśród innych placówek tej branży specyficzną zunifikowaną wizualizacją, na którą składają się atrakcyjne elementy reklamy zewnętrznej i wewnątrzsklepowej, takie jak:

 • zewnętrzne i wewnątrzsklepowe podświetlane kasetony,
 • zewnętrzne natynkowe i wolnostojące tablice reklamowe,
 • charakterystyczna dekoracja witryny sklepowej,
 • regały, stojaki asortymentowe, standy, listwy napółkowe, zawieszki itp.,
 • flagi i banery,
 • torby i inne gadżety reklamowe.

Sieć gwarantuje naszym Partnerom handlowym również uprzywilejowane formy współpracy w oparciu o rozbudowany system polityki rabatowej i promocyjnej oraz dogodne warunki płatności, co w efekcie zapewnia skuteczność konkurowania z innymi organizacjami gospodarczymi.

 

Partnerze

Jeżeli:

 • posiadasz  samodzielną  placówkę handlową branży ogrodniczej    zlokalizowaną w atrakcyjnym i ruchliwym miejscu. 
 • masz  przekonanie do przyjęcia i używania znaku towarowego AgroTeam.
 • jesteś solidnym, lojalnym i przewidywalnym partnerem gospodarczym.
 • potrafisz dostosowywać swoje działania i cele do standardów handlowych oraz   marketingowo – reklamowych obowiązujących w sieci AgroTeam.
 • masz  wolę realizowania umowy  o współpracy partnerskiej i sukcesywnego zwiększania obrotów handlowych. 

Przyłącz się do nas!